Yatak Odanızdaki Sadeliğin İhtişamı

Yatak Odanızdaki Sadeliğin İhtişamı

Yatak odalarınızı yapı marketlerin den alacağınız kolay ve basit ürünler ile odanızı canladırmak ne kadar kolay onu anlayacağınız. Özellikle şık duvar tabloları ile şık bir yatak başı görseli hazırlayabilirsiniz.

Ufak tefek değişimlerle yatak odanızda güneşin parlaklığını hissedebilirsiniz. Mesela yatak başlığınızı sarı döşemelik kumaşla kaplayabilirsiniz. Daha pratik bir yol önerirsek  odanızın halılarını daha hafif ve kullanışlı kilimler kullanabilirsiniz.  Mavi tonlarda ise denizin yada suyun o ferah serinliğini yatak odanızda hissetmek için mavi tonlarda nevresimlerle odanıza yaz havası katmak isteyebilirsiniz.

İşte siz değerli okurlarımıza örneklerimiz.

yatak odanızdaki beyazın ihtişamı

 

Bu örneğimizde yaz renklerinden mavi, beyaz ve yeşilin tonları seçilmiştir. Yatak modelimiz oldukça sade bir model olan wintage modellerinden seçilmiş. Başlık kısmını büyük yapı marketlerinden kolaylıkla bulabileceğimiz tablolarla renklendirilmiş. Mavi tonlarında kullanılan 2 adet puf  ise yatağın ayak kısmında kullanılarak faklı bir hava katmıştır. Yerde ve duvarın yanı sıra dolapta beyaz tonları kullanılarak sadeliğin ve şıklığın ihtişamı ortaya çıkmıştır. Bu ihtişamı fazla bozmadan 2 adet vazo dekoratif olarak odaya renk katmıştır. Aydınlatma olarak asma tavan spot ışıklandırması kullanılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?