Şifonyer Dekorasyon Fikirleri

Şifonyer Dekorasyon Fikirleri

Siz değerli okurlarımızı o güzel evlerinin salon odanızda yada yatak odasında veya giriş koridorlarında şifonyerlerle çok hoş bir dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Bu şifonyeri aksesuarlar ile süslerken açı yönüne dikkat etmelisiniz. A ve V açılı şeklindeki yerleştirmeler her zaman hoş görünecektir. Bu tarz dekorasyonda şifonyer kullanırken güzel bir aynanın yanı sıra tablolar ile süslenebilir. Bunu tamamlayıcı olarak ise mumlar ve küçük heykeller kullanılarak farklı bir görüntü yakalanabilir.

sifonyer-1

 

Kişisel fotoğraflarını güzel çerçeveler sayesin sergileyebileceğiniz çok güzel ortamlar yaratabilirsiniz bu tarz dekorlar ile anılarınızı sergilemek keyif verici olucaktır. Bir abajur yada lambanın yanı sıra çiçeklerle destekleyici olarak güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 

şifonyer başka

 

Bu tarz şifonyer yada dresuarlarınızı berjer denilen koltuklar ile tamamlayabilirsiniz. Evlerinize şıklık ve modern bir tarz katacaktır. Bu yüzden seçimlerinizi yaparken renk uyumlarına ve nasıl bir görüntü yakalamak istediğinize emin olduktan sonra sağlam adımlar ile dekorunuzu tamamlayınız.tasarım

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?