Sandalye Çeşitleri

Sandalye Çeşitleri

Sandalye deyip geçmeyin. Eskinin iskemleleri, dünün sandalyeleri, günümüzün nerdeyse koltuğu kadar rahat yada şık sandalyeleri olarak başlıklarsak bayağı uzar gider bu liste.

Ama her ne olursa olsun bende o eskinin sadeliğini,etkinliğini, otantikliğini taşıyan sandalyelerin yeri hep başka olacak.

Günümüzde tasarım o kadar büyük bir çağı devirdiki adeta herşey tasarım harikası olu verip çıktı. Eğer ki eviniz de ya da bulunduğunuz bir başka mekanda farklılık arıyorsanız 1-2 sandalye bunu başaracağınız kadar iddialı modelleri var.

Yapıldığı malzemeye göre bile ayırabilirsiniz çeşit arıyorken. Her şeyde olduğu gibi hem güzel hem kullanışlı bişey bulabilir yada sadece tasarımı onu seçmeniz için yetebilir sizin için. Ama her ne olursa olsun harika modelleri var.

Şimdi sizin seçtiklerime bir bakınız bakalım ne düşüneceksiniz.Her tarzdan birkaç model seçtim. Her mekana her zevke uyabilecek birkaç sandalye. Farklı tarzlar farklı modeller bir arada. Bu sefer daha farklı bir sunum yaptım ama size. Saldalyenin geçirdiği evrimi görmeniz için. Sırasıyla geçmişten günümüze her tarzdan sandalye çeşitleri.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?