Kategoriler
Lütfen Görünüm > Menülerden menü ayarlarınızı (ana_menu) yapınız.

Modern Salon Takımları

zarif estetik salon dizayn
Paylaş
 

Ev dekorasyonunda en çok kullandığımız yaşam alanlarından biride salondur. Gerek kendi aile içinde gerekse misafirlerle ortak yaşam alanının dekorasyonun bütün bayanların ortak derdidir. Hem dekoratif hem de kullanım olarak pratik modeller her zaman mekâna ferah bir atmosfer kazandırır.Sinin için salon dekorasyonunda modern çizgiyi yansıtan birbirinden şık  modern salon takımları buldum . Resimlere bakarak fikir alabilir ve size ortamlarınızı bu şekilde canlandıra bilirsiniz.

zarif estetik salon dizayn

Modern dekorasyon tazında olması gereken duvar ünitesi, şık sehpa modeli, dekoratif abajur ve en önemlisi modern bir koltuk dizayn.  Hepsini bu resimde görmeniz mümkün.  Gerisi, sizin zevkiniz ve hayagücünüze kalmış. Kolay gelsin.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

minimal beyaz salon tasarımıgüzel salon örneğilüks salon köşe koltuk modelimodern tv üniteli salonsiyah deri berjer modeliModern salon dizaynBeyaz salon dizaynıRahat salon modeliŞık salon tasarımıSade salon dizaynı

Bu yazı 20 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak