Evinizin Antre Bölümünün Önemi

Evinizin Antre Bölümünün Önemi

Evinizin en çok kullanılan ve göze çarpan kısmı herkesinde bildiği gibi giriş yani antre bölümüdür. Bu bölümü gerektiğinden de fazla şık hale getirmek için çok uğraşılır. Nedeni ise ilk görüş intibasıdır. Bu sebepten dolayı evinizin dekorasyon bölümünde ilk sırayı almalıdır. Buradaki hoş ve naif bir dekorasyonla diğer odaların dekorları arasında bağlantı kurmayı da unutmayınız.

Her evin giriş bölümü aynı olmaz. Bundan dolayı girişin büyüklüğüne göre metre kareye uygun bir şifonyer seçmelisiniz. Dar alanlarda ise dar ve naif bir dresuar seçmelisiniz. Eğer girişinizde bu kadar bile alan yoksa güzel işlemeli bir boy aynası kullanılarak dar alan olduğundan fazla geniş gösterilebilir.

Dışarıdan içeri girdiğinizde ayakkabılarınızı ve kıyafetlerinizi asmaya bir alan mutlaka yapmalısınız. Giriş yani antrede mutlaka dekoratif ürünler ile çiçek kulanlnmayı unutmayınız. Bu aksesuarlar ile birlikte fotoğraflarla olmuşmuş bir anı duvarı yada kokulu mumlar ile farklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Unutmayın ki giriş evinizin en önemli alanlarından birisidir. Buranın şıklığını es geçmeyin…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?