Dekoratif Mobilyalar

Dekoratif Mobilyalar

Wallahi ben halimden memunum, yaşadığım zamandan hatta çağdan bile memnunum. Bu anlamda keşkelerim yok. Teknolojinin ilerleyisiyle tasarım inanılmaz boyutlar kazandı. Ben adım gibi eminimki JETgiller’ çizgifilminde olduğu gibi bir teknolojiye sahip olacak dünya bir gün. Tek dileğim benimde o günlerin tadına varabilecek sağlıkta,ömürde ve lükste yaşamam :) :) :) Fazla mütevaziyim biliyorum :)

Biz kadınların ev dekorasyonuna boyut kazandırma çabalarımız bir türlü bitip tükenmez. Hemen hergün evimizin daha güzel daha cezbedici olmasını isteriz. Ama bazen buna vaktimiz bazen imkanlarımız yetmez.

Modern çağın getirdiği güzelliklerden biride hem pahalıyı hem ucuzu bir arada  bulabilmemiz.Yani imkanımız hangisine yetiyorsa onu alalım diye üretiyor üreticiler.Bir bakalım isterseniz üreticiler son zamanlarda bizim için nasıl dekoratif mobilyalar üretmişler.

İnanın gördüğünüzde siz bile şaşıracaksınız. Bu üreticiler bizi ne çok seviyor ne çok düşünüyor diye. Hatta bizi bizden çok düşünüyorlar. Mutlaka beğenelimde alalım diye bütün imkanlarını seferber ediyorlar :)  :)

Hadi bakalım artık ne üretmişler diye.

İlk sıradaki iki ürün gerçektende uzay çağından fırlamış gibiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?