Dekoratif Kalorifer Peteği Modelleri

Dekoratif Kalorifer Peteği Modelleri

Bu aralar bir haber dolaşıyor televizyonlarda, dünya uyumuyor diye. Haberde hologram telefonların nasıl bir teknolojiye yani nasıl büyük bir teknolojiye sahip olduklarını anlatıyor. İşte bende aynı cümleyi kuruyorum sizlere,dünya uyumuyor diye. Bazılarımız teknolojinin, bazılarımız şık mobilyaların, kimilerimiz modanın, kimilerimizde mimarinin peşinden koşarken  dekorasyon resmen çığır atlıyor.

Kalorifer petekleride büyük bir değişime uğradı. Önceleri sadece büyüklüklerinden kurtulmaya çalıştı insanlar sonra kalınlığından derken formuda göze batmaya başladı ve o form öyle bir hale getirildiki kalorifer demeye bin şahit lazım.

İleriki günlerde size yayınlacağım örneklerinde zaten dudaklarınız uçuklayacak size garanti veriyorum. Diyeceksinizki şimdi neden yayınlamıyorsun :) Çünkü şimdi ki leride görmenizi istiyorum, bunlarda görmek isteyeceğiniz modeller içeriyor.

Yine bu ilk örneği bu makalemdeki favorimi koyarak oluşturdum.Sakın demeyin bunun neresi petek diye, duvara monte olarak gördüğümüz peteksi yapıya sahip görüntü,görüntü değil sadece, bizim evimizin enteresan peteği.Oldukça şık ve modern değil mi? Ne diyelim dostlar başına :)

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?