Çok Şık Dekore Edilmiş Ev Örnekleri

Çok Şık Dekore Edilmiş Ev Örnekleri

Çok şık ev dekore ediyor iç mimarlar. Endüsriyel tasarıma hizmet eden tasarımcılar adeta bir yandanda iç mimarlar için hizmet veriyorlar. İç mimarlar tabiki sadece tasarlanmış mobilyaları seçip öneriler vermiyorlar.

Bunun daha öncesi var tabi. Önce evi zevk ve imkanlar ölçüsünde tadilat veya küçük inşaat dekorasyonu ile hazır hale getirecek planlar yaparlar. Sonrasında planlar uygulandığında ev artık döşenecek duruma gelmiştir.

Sonrasında iç mimar müşterinin istekleri doğrultusunda mobilya seçimi, istenilen kalitesi ve dekorasyona ait her türlü detayın tasarımını tamamlayarak bir maliyet çıkarır. Müşterininde onayıyla ev iç mimarın önerileri doğrultusunda dekore edilmeye başlar.

Ve sonuç aşağıda göreceğiniz çok şık evlere dönüşür. Biliyorumki bazı kişiler ” aman ne farkeder, bende yaparım aynı şeyi ” derler. Ama iş böyle olmaz aslında. Çünkü bir işi en iyi o hususta en çok şey bilen kişi yani uzmanı yapar. Dekorasyon konusunda bu işin uzmanıda iç mimarlardır.

Şimdi onlardan birkaç örnek bakalım isterseniz. Eminim örnekleri görünce sizlerde çok başarılı oldukları konusunda bana katılacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?