Çok Şık Abajur Tasarımları

Çok Şık Abajur Tasarımları

Işıkları çok ama çok severim.Hatta karanlıkta hiç uyumam bile . Birgün birisi şöyle demişti bana ” karanlık yaradanın bize geceleri uyumamız için örttüğü bir örtüdür”. Evet belkide öyledir. ama ben yinede karanlığı sevmiyorum. Bende ışık olmadan uyuyamayanlardanım. Çünkü karanlık bana huzur değil korku veriyor.

Abajurlar benim kurtarıcı kahramanlarım. Korktuğumda gözlerimin rehberi olurlar. Onların loş ışıkları hem gözlerimi yormaz,hem ruhumu korkutmaz. O kadar severimki abajurları evimde bir sürü abajur var. Bir insanın yatak odasında kaç tane olur. Benimkinde 14 tane var :)  O da şimdilik :) :)

Işıkların her türlüsünü severim ben ama abajurların yeri bir başka. Çünkü onların mistik havası evime çok uyum sağlıyor ve bana huzur veriyor. Onların loş ışıkları bana bütün işlerimin bitip kendime dinlenmek için vakit ayırdığımı hissettiriyor. Böylece gözlerimi kapatıp evimdeki sessizliği dinleyip beynimide susturup ortamın yani evimin ve evimdeki huzurun tadını çıkartıyorum.

Burada sizin için beğendiğim ve yayınladığım abajurlardan bir çoğu  gerçekten bu anlaktıklarıma çok uygun. Ve bunları hissederek size yayınımı yapıyorum. Umarım sizde huzur bulacak bir tercih yaparsınız. ilk örneğim çok modern bir tasarım. Sadece lamenin hakim olduğu modern evlerde hakkını vererek duracağını düşünüyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?