Çılgın Koltuk Tasarımları

Çılgın Koltuk Tasarımları

Bir tasarımcı olarak, ev dekorasyonunda en çok tasarlamak istediğim,  ev eşyası koltuk olmuştur.  Neden derseniz,  evimizde rahatlamak için seçtiğimiz ve en önemlisi de en çok kullandığımız ev eşyası olduğu için.  Benim için rahatlıktan sonra en önemli seçim,  görsel olarak farklı olmasıdır.  Ama sizin için bugün farklılıktan çok çılgın koltuk modellerini paylaşacağım.  Eminim, sizde benim gibi çok şaşıracaksınız.

Artık insanlar evlerini birbirlerine göstermek bununla gurur duymak için dekore ediyor. Mekanlarını kendi konforlarını düşünerek seçim yapıyor insanlar. Önceden sadece evimde ihtiyacımı karşılayan her hangi bir eşya alma döneminden çıkılda bambaşka bir boyuta geçildi adeta.

Çünkü insanlar modern çağın modern mobilyalarına hızla ayak uydurdular. Ve tasarımcılar bu konuda çılgın tasarımlar üretiyorlar. Burada göstereceğim çılgın koltuklar insanın aklını başından alıyor ve ”aman Allah’ım, bu nasıl hayal gücüdür böyle” dedirtiyor adeta.

Alttaki örnkeler bir birin çok ama çok farklı bir kaç örnek. Eminim sizin zevkinizede hitap olacak seçenek bulacaksınız. Sizin hangisini beğeneceğinizi bilmiyorum ama benim favorim beni çok şaşırttı. Onu mutlaka istiyorum :)

Hatta örneklerden birisi kristali andıran bir tasarım. Önce modeli gördüğümde bayağı şaşırdım. nedenmi? Çünkü neresine oturulacağını anlamadım :)

size iki resmini koydumki her iki açı ve ışık farkıyla göründe benim şaşırdığım gibi olmayın diye :)

Evet işte sırada çılgın koltuk tasarımlarımız.İyi keşifler… :)

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?