Biblo Çeşitleri, uçak biblo çeşiti, erkek biblo örnekleri,figür biblo modelleri Dekorasyon, Ev Dekorasyonu, Mobilya, yeni trend ev tasarımı döşemesi

Biblo Çeşitleri

Küçük olmalarına rağmen sade ama kocaman bir mobilyayı şık gösteren en büyük detaylardan biridir biblolar. Herkes evine almayı sever bu tip şeyleri. Erkekler için bazen ıvır zıvır kelimesinden öteye geçmesede,biblolar kadınlar için oldukça dikkat çekici hatta vazgeçilemezdir. Öyle dedim diye hiç bir erkek sevmezmi bibloyu, tabiki sevenleri hatta çok önem verenleri vardır. Tabiki bu bile çeşitlilik göztermesine rağmen erkeklerin seçtiği biblolar biz bayanlarınkınden biraz farklıdır. Siz yine aman canım feminem düşünme diyeceksiniz duyar gibiyim :)  Ama bu sefer öyle düşündüğümden değilde gerçek bu olduğundan söylüyorum.

Biz bayanlar daha çok cicili bibici şeyler isterken evimize biblo olarak onlar kendi yaşam alanlarına yada çalışma alanlarına araba,uçak,helikopter,jip veya at figürleri yada maketleri tercih ediyorlar.  Ama otantik seçimlerde genelde aynı şeyi tercih edebiliyoruz,malum şeçim daralıyor bu konuda mecburen birleşiyoruz.

Biloların büyükten küçüğe yada yapıldığı malzemeye göre bir çok çeşiti mevcut. Bunlara görede tabi pahalıdan ucuza bir sürü kategoride toplayabiliriz onları. Bu biblolarla ilgili ilk yayınım ama önümüzdeki günlerde biblolarla ilgili otuza yakın alt başlık yayınlayacağım. Bu kategorilerde nasıl seçim yapmamızdan tutunda bibloları tanımak adına dahi bir sürü bilgi verecek ve hiç bir yerde görmediğiniz yüzlerce bibloyu size sunacağım. Tabi birde bunların nerden bulacağımız konusunda takılıp duruyoruz değilmi. Haklısınız, internette her yerde görür ama bir türlü hiç bir yerde bulamayız değilmi. Ama size bunlarla ilgilide küçük tiyolar ve önerilerde bulunacağım.

Hatta bence daha değerli bir yazı başlığım olacakki burada biblo mekanları oluşturmak için çok dahiyane fikirler bulucak belkide evinizdeki dekorasyonunuzu oluşturmakta size öncülük edecek müthiş fikirler verecek.

Şimdi isterseniz birkaç biblo örneği görelimde bir fikrimiz olsun nasıl şeyler var,biz hangilerini tercih ederiz diye. Böylece sonraki zamanlardaki başlıklardan istediğinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Bazılarımız hayvan figürlerini çok sevdiği için bu senenin trendi bir baykuş koydum ilk sıraya.

“ Biblo Çeşitleri ” yazısı için İlk yorumu siz yapın

    Bu yazı için yorum yapın

    alt