Kategoriler
Lütfen Görünüm > Menülerden menü ayarlarınızı (ana_menu) yapınız.

Baykuş Biblo Örnekleri

Paylaş
 

Daha önce de biblolarla ilgili yazdığım yazımda bibloların biz bayanlar için erkeklerin çoğu zaman anlamayacağı kadar kıymetli olduğundan bahsetmiştim.Küçücük olsalarda, rengarenk olsalarda, yapıldığı malzame farklı olsada yani tercihimiz birbirinden farklı olsada hepimiz mutlaka severiz bu küçük dekor ayrıntılarını.

Evet ben biblolar için küçük dekor ayrıntıları derim hep. Çünkü nasıl bir evimiz olursa olsun, onu nasıl dekore ettirirsek ettirelim biblolar olmadan hep bişeyler eksiktir orada. İşte bundandırki o dekorasyonu tamamlamamız, orayı şenlendirmemiz için bibloları kullanırız.

Bazıları kediyi çok sevdikleri için kedi figürlü bibloları tercih ederken mesela erkeklerde at figürlü  bibloları tercih eder. Bazı kadınlarda son 5 yılın modası diye fil figürlü bibloları tercih etmiştir. Diyeceksinizki ” iyi tamamda bu baykuşlar nerden çıktı” :) . İnan bunu duyar gibiyim :) :) :)

Tıpkı yayınladığım farklı mobiya tasarımları içinde durum aynı değilmidir. Bazılarımız diğerlerinden farklıyızdır. Ve farklılıkları severiz.Bence sizde önyargısız bir gözle bakın bakalım beğenecekmisiniz Baykuş bilolarını.

Bu yazı 216 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

site ekle