Abajur Modelleri

Abajur Modelleri

Abajurlar loş ışığı sevenlerimiz için vaz geçilmez bir detayken bazılarımız için sadece dekor amaçlı kullanılan bir aksesuardır. Yataklarımızın başında görmekten hoşlanırız onları.Nedeni her ne olusa olsun sonuç aynıdır,o da  KEYİF.

Benim için onları görmek apayrı bir tad, onları kullanmak apayrı bir ihtiyaç. Yatak odamdaki abajur sayısını söylemeyeceğim bile, çünkü eminim ” hadi canım ” deyip güleceksiniz, bu kadarına ne gerek var diye :) :) :) Lamba tasarımları yazımdada yazmıştım hatırlarsanız ışıkları ne kadar çok sevdiğimi. Ben geceleri ışık olmadan uyuyamayanlardanım. Hatta korkanlardan :) Her gece uyurken bir başka ışık altında uyumakta benim keyfim :)

Eskiden günümüze kadar taşınmış çok pahalı modelleri ve çeşitleri mevcut. Ama çin üretimi sayesinde artık her evi süsleyen bir malzeme oldu çıktı,bir çok şey gibi. Biliyorsunuz sırf imkanı olmayan evlere de şenlik kattı diye çin üretiminin işe yaradığını düşünüyorum. Bazen çin üretimi edyip geçmemek gerek tabi. Onların arasındada kalite farkları mevcut. Hem kendi geleneklerine göre ürettiği ürünlere ulaşmamız bizim için güzel bir avantaj.

Abajurlarda basit kablulular,çıtçıtlılar, hatta dokunmatik olanlar bile var. Ama ben bu dokunmatiklere pahalı olmasına rağmen farklı diye iki defa para ödedim. Maalesef ikisindede çabucak bozuldu. Doğrusu herkesin ve benimde büyük beğenimi kazanıyorlar farklılıklarından ama kullanışlı değiller. Tabiki garanti verilen bir ürün ve iyi bir markaysa sonuç değişebilir.

Şimdi sizin için yayınladığım modellerine bir bakalım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?